Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 AIMP 2.60 Beta 1 Build 472

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: AIMP 2.60 Beta 1 Build 472   Sat May 30, 2009 12:04 amAn advanced multimedia player that
includes an audio converter, recorder, and tag editor. Includes an easy
to use interface, small size and minimal use of system resources.Features:

# Crystal-clear sound, technology of reproduction essentially differs from Winamp and WMP;

# Sensitive equalizer;

# A maximum of functionality from a minimum of resources;

# The minimal consumption of system resources;

# Multilingual support;

# Support of set of formats of audio

# Adjustment of global and local hot keys (patterns from WinAmp and WMP);

# Flexible options of the program and various covers will allow you to make A.I.M.P. completely individual;

# Support of plug-ins with which help it is possible to expand opportunities of the program;

# The audioconverter codes music from the most different formats in wma, mp3, wav, ogg;

# AudioGrab allows to overtake AudioCD in Mp3, OGG, WAV or WM;

# The sound recording will allow you to write down a sound from any audio of the device in system;

# The built-in editor of tags, support WMA, MP3, OGG;

# An opportunity of record AudioCD, MP3-disks and disks with given

Kodi:
[b]http://rapidshare.com/files/238583459/AiMP.rar[/b]

Password
Kodi:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
AIMP 2.60 Beta 1 Build 472
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: