Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Juan vazhdon kontratën me Romën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Juan vazhdon kontratën me Romën   Sat May 30, 2009 12:04 am

Skuadra e Romës ka njoftuar se mbrojtësi Juan ka nënshkruar një
marrëveshje të re, e cila e lidh me ekipin kryeqytetas deri në vitin
2013.
Braziliani ka nënshkruar kontratë të re katërvjeçare, sipas të cilës ai do të marrë pagë prej 4.5 milionë eurosh në vit.

“Klubi i Romës dhe Juan Silveira dos Santos njoftojnë se kanë arritur
marrëveshje për zgjatjen e kontratës deri më 30 qershor 2013”, shkruan
në deklaratën zyrtare të Romës.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Juan vazhdon kontratën me Romën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vazhdon ikja masive e të rinjve (Foto)
» Kadare: Pesë shekuj të sundimit osman u flijua vetëm gjuha shqipe! 500 vjet ndëshkim ndaj Skënderbeut, urrejtja vazhdon...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: