Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Internet Explorer Collection 1.4.0.0

Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Internet Explorer Collection 1.4.0.0   Wed May 20, 2009 9:18 pm

Ky Eshte NJe Koleksion I Te Gjitha Llojeve Te Internet Explorer:

* Internet Explorer 1,0 (4.40.308) 
* Internet Explorer 1,5 (0.1.0.10) 
* Internet Explorer 2,01 (2.01.046) 
* Internet Explorer 3,0 (3.0.1152) 
* Internet Explorer 4,01 (4.72.3110.0) 
* Internet Explorer 5,01 (5.00.3314.2100) 
* Internet Explorer 5,5 (5.51.4807.2300) 
* Internet Explorer 6,0 (6.00.2800.1106) 
* Internet Explorer 6,0 (6.00.2900.2180) 
* Internet Explorer 7,0 (7.00.5730.13)
Ja Dhe Linku: 

mediafire.com ?nqwnhncyhzm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
Internet Explorer Collection 1.4.0.0
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Agim Gashi:KRIMINALITETI NE INTERNET

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: