Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Flash Effect Maker PRO

Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Flash Effect Maker PRO   Fri May 29, 2009 11:24 pm

Quote:
Flash Effect Maker is a Flash Web Design tool to help
Web master design animated Flash website, flash intros, Flash banners,
Flash ads, and any other Flash. With Flash Effect Maker you can place
your own photos as font frontground and page background. And then
combine them with animated text, background effect to create fun Flash
movies, all in just minutes. The Flash Effect Maker enables you to
create simple as well as complex Flash animations whereby you can
combine different fonts and effects within a single Flash animation.
You can save SWF file to EXE Flash Player, and than send it to your
friends. The EXE Flash Player support set to wallpaper and screensaver
alsoCode:
rapidshare.com FEMP.Rane._.www.ideees.com.rar
Code:
No Password Needed !!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
Flash Effect Maker PRO
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: