Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Cool Edit Pro 2.0

Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Cool Edit Pro 2.0   Fri May 29, 2009 11:23 pm


CoolEdit Pro 2.0

Whether you`re an audio engineer, web developer, multimedia creator or
musician, Cool Edit PRO is the software application that meets all your
demanding needs. More powerful than ever, Cool Edit Pro version 2 is
packed with the latest and greatest features that the digital audio
industry has to offer. Adobe Systems Incorporated acquired the
technology assets of Syntrillium Software in May 2003. On August 18th,
2003 Adobe released a rebranded version of Cool Edit Pro 2.1 as Adobe
Audition™️ software. This is the ORIGINAL Syntrillium's Cool Edit Pro
2.1


Code:
rapidshare.com CoolEdit_Pro_2.0.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
Cool Edit Pro 2.0
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: