Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 SPSS statistick 17.0

Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: SPSS statistick 17.0   Fri May 29, 2009 11:22 pm

For those who need advanced statistical procedures - full version of
SPSS 17.0 statistical package with fallowing working modules:* SPSS Advanced Statistics

* SPSS Categoriesâ„¢

* SPSS Complex Samplesâ„¢

* SPSS Conjointâ„¢

* SPSS Custom Tables

* SPSS Data Preparationâ„¢

* SPSS Data Entryâ„¢

* SPSS Decision Trees

* SPSS Exact Testsâ„¢

* SPSS Forecasting

* SPSS Missing Values

* SPSS Neural Networksâ„¢

* SPSS Statistics Programmability Extensionâ„¢

* SPSS Regression

* SPSS Statistics Adapter for SPSS Predictive Enterprise Servicesâ„¢

* SPSS Statistics Base

Quote:
I Have Put A Lot Of Time And Hard Work On This Upload & Post

A Simple "Thank You" Would Be Enough For Me And Will Keep This Topic AliveNo PasswordAll links are interchangeable. If neededDF LINK:

Code:

depositfiles.com n6k3o86iy

depositfiles.com 6plgq8hg3
RS LINK:


Code:

rapidshare.com SPSS_17_Statistics_part_1.rar

rapidshare.com SPSS_17_Statistics_part_2.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
SPSS statistick 17.0
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: