Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Full Speed Internet BroadBand!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Full Speed Internet BroadBand!   Fri May 29, 2009 11:16 pm

Info:

Instantly Get:

1. Faster Internet access

2. Faster download speeds

3. Faster web site browsing performance

4. Improve Internet and Intranet performance

5. Quicker data download times

6. Improved streaming music and movies

7. Faster download for songs and video

8. Faster performance with email

9. Better download speed for all data

10. Faster loading Web graphics

11. Speed test for Web site browsing

12. Speed test for general data transferCode:
uploading.com FSIBC_v2.1_for_www.~Spamming~Report~it~.org_by_XAK...rar.html
Code:
www.~Spamming~Report~it~.org
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
Full Speed Internet BroadBand!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Agim Gashi:KRIMINALITETI NE INTERNET

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: