Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Per Ata Qe e Kan IPKO e Sju Bon SpeedyShare!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Per Ata Qe e Kan IPKO e Sju Bon SpeedyShare!!   Fri May 29, 2009 10:40 pm

Per ata qe e kan me ipko rrjetin e sju ben speedyshare at`her veproni keshtu
1.hyni ne ket faqe www.anonymouse.org
2.klikoni English.
3.Enter website address: Vendosni linkun e speedyshare.com
4.klikoni surf anonymously
5.Funkisonon 100% /
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Re: Per Ata Qe e Kan IPKO e Sju Bon SpeedyShare!!   Sat May 30, 2009 12:26 am

bravo h.it
Mbrapsht në krye Shko poshtë
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Re: Per Ata Qe e Kan IPKO e Sju Bon SpeedyShare!!   Sat May 30, 2009 12:28 am

Nese te Pelqen Postimi Press Thanks!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Per Ata Qe e Kan IPKO e Sju Bon SpeedyShare!!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Per Ata Qe e Kan IPKO e Sju Bon SpeedyShare!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Mësime dhe Tutoriale-
Kërce tek: