Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Flash Effect Maker Pro 4.0.578

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Flash Effect Maker Pro 4.0.578   Fri May 29, 2009 10:27 pm

Flash Effect Maker is a Flash Web Design tool to help Web master design
animated Flash website, flash intros, Flash banners, Flash ads, and any
other Flash. With Flash Effect Maker you can place your own photos as
font frontground and page background. And then combine them with
animated text, background effect to create fun Flash movies, all in
just minutes. The Flash Effect Maker enables you to create simple as
well as complex Flash animations whereby you can combine different
fonts and effects within a single Flash animation. You can save SWF
file to EXE Flash Player, and than send it to your friends. The EXE
Flash Player support set to wallpaper and screensaver also

Kodi:
http://rapidshare.com/files/215417199/FEMP.Rane._.www.ideees.com.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Flash Effect Maker Pro 4.0.578
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: