Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 AutoDesk AutoCAD 2010 Full

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 27
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: AutoDesk AutoCAD 2010 Full   Fri May 29, 2009 10:24 pmDesign and shape the world around you
with AutoCAD® design and documentation software, one of the world’s
leading CAD programs. Speed documentation, share ideas seamlessly,
explore ideas more intuitively in 3D, and customize it for your
specific needs. It’s time to take design further.


Document

Create your designs more intuitively, more efficiently, and faster than ever before.More : http://usa.autodesk.com/adsk/servlet/item?siteID=123112&id=11946360Communicate

Present and share your designs more seamlessly, more accurately, and more powerfully.More : http://usa.autodesk.com/adsk/servlet/item?siteID=123112&id=11946376Explore

Now you can turn ideas, regardless of shape or size, into a 3D CAD model to help take your designs further.More : http://usa.autodesk.com/adsk/servlet/item?siteID=123112&id=11946183Customize

Make AutoCAD software work for you in ways you never thought possible.Kodi:
http://rapidshare.com/files/221102216/Autxocxad_2010.part01.rar

http://rapidshare.com/files/221061558/Autxocxad_2010.part02.rar

http://rapidshare.com/files/223661191/Autxocxad_2010.part03.rar

http://rapidshare.com/files/221061990/Autxocxad_2010.part04.rar

http://rapidshare.com/files/223662028/Autxocxad_2010.part05.rar

http://rapidshare.com/files/223661993/Autxocxad_2010.part06.rar

http://rapidshare.com/files/223696100/Autxocxad_2010.part07.rar

http://rapidshare.com/files/223696186/Autxocxad_2010.part08.rar

http://rapidshare.com/files/223698067/Autxocxad_2010.part09.rar

http://rapidshare.com/files/223727407/Autxocxad_2010.part10.rar

Edited : http://rapidshare.com/files/224921972/Autxocxad_2010.part11.rar

Edited : http://rapidshare.com/files/225152919/Autxocxad_2010.part12.rar

Edited : http://rapidshare.com/files/225138530/Autxocxad_2010.part13.rar

Edited : http://rapidshare.com/files/225133168/Autxocxad_2010.part14.rar

Kodi:
http://www.easy-share.com/1904665685/Autxocxad_2010.part01.rar

http://www.easy-share.com/1904665688/Autxocxad_2010.part02.rar

http://www.easy-share.com/1904665712/Autxocxad_2010.part03.rar

http://www.easy-share.com/1904665710/Autxocxad_2010.part04.rar

http://www.easy-share.com/1904665744/Autxocxad_2010.part05.rar

http://www.easy-share.com/1904665749/Autxocxad_2010.part06.rar

http://www.easy-share.com/1904665782/Autxocxad_2010.part07.rar

http://www.easy-share.com/1904665789/Autxocxad_2010.part08.rar

http://www.easy-share.com/1904666048/Autxocxad_2010.part09.rar

http://www.easy-share.com/1904665811/Autxocxad_2010.part10.rar

Edited : http://www.easy-share.com/1904706678/Autxocxad_2010.part11.rar

Edited : http://www.easy-share.com/1904724838/Autxocxad_2010.part12.rar

Edited : http://www.easy-share.com/1904724808/Autxocxad_2010.part13.rar

Edited : http://www.easy-share.com/1904724800/Autxocxad_2010.part14.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
AutoDesk AutoCAD 2010 Full
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Adelina Dardha: Poezi dashurie "Ndjenje". Gezuar vitin e ri 2010!
» Tregime nga gratë shqiptare
» Syle Mujaj: Tema: KUSH JANE, KU JANE TE BURGOSURIT POLITIK TE KOSOVES 1981-2010
» ‎Viktoria Xhako:PËRKUJTIMORE-IBRAHIM IBISHI-16. 12. 1953 – 24. 11. 2010
» Gjetja e kufomës së Dedë Gecajt me 19.11.2010 në St. Galen

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: