Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Shiko ne nje PC tjeter me kete program...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Shiko ne nje PC tjeter me kete program...   Fri May 29, 2009 9:12 pm

Nese doni te hyni ne PC-ne e dikuj duhet ta instaloni kete program:

Team Viewer v4.1.6194 (English)

Dhe pastaj shenoni ID-ne e atij kompjuteri
edhe per password duhet ta pytni
Dhe me kryesorja Ne çastin kur ju doni te hyni ne PC-ne e tij ai duhet ta ket te leshuar TeamViewer gjithsesi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Shiko ne nje PC tjeter me kete program...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Faik Konica: Nuk jam unë - Nga Aurel Plasari
» VIKTORIA XHAKO:PO TA POSTOJ KETE LETER
» Faik Krasniqi: Kohet e vjetra
» Early Intervention Program( Nderhyrje e Menjehershme)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: