Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Leshojeni nje faqe pa pasur internet fare

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Leshojeni nje faqe pa pasur internet fare   Fri May 29, 2009 8:18 pm

Ne fillim hyni ne Shfeltuesin tuaj, dhe pastaj e shenoni about:blank
Pastaj do e shihni qe ju hapet nje faqe e thate fare pa asgje

Edhe kjo eshte nje faqe
Mund ta beni edhe homepage

Përshëndetje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Re: Leshojeni nje faqe pa pasur internet fare   Fri May 29, 2009 8:57 pm

Tuto Interesant Koka!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
Leshojeni nje faqe pa pasur internet fare
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sipas serbëve, Flamuri ynë para Skenderbeut, paska pasur mbi shqiponjë një kryq
» Per veprimtaret patriote me shpirt te pasur, Medije dhe Mustafa Vraniqi‏
» Agim Gashi:KRIMINALITETI NE INTERNET

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Mësime dhe Tutoriale-
Kërce tek: