Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Formacioni i sezonit në Premier League

Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Formacioni i sezonit në Premier League   Fri May 29, 2009 8:06 pm

Duke
llogaritur notat për performancën e lojtarëve në të gjitha javët e
Ligës Premier, Eurosport.uk ka kompletuar formacionin e sezonit në
ligën më të fortë në botë, me ç’rast lojtarët me më shumë pikë në
pozitat e tyre kanë zënë vend në formacion kryesor të sezonit.


Ndërkohë,
në bazë të këtij vlerësimi, kapiteni i Liverpoolit, Steven Gerrad,
është zgjedhur lojtari me paraqitjet më të mira gjatë gjithë sezonit.
Ndërsa në formacionin e sezonit mungon lojtari më i mirë i vitit të
kaluar, Cristiano Ronaldo.
Njëmbëdhjetë lojtarët më të mirë të sezonit në Premier League (4-4-2):
Portier: Shay Given (Manchester City)

Mbrojtës: Glen Johnson (Portsmouth), Brede Hangeland (Fulham), Martin Laursen (Aston Villa), Leighton Baines (Everton)

Mesfushorë: Shaun Wright-Phillips (Manchester City), Frank Lampard (Chelsea), Steven Gerrard (Liverpool), Ashley Young (Aston Villa)

Sulmues: Wayne Rooney (Manchester United), Fernando Torres (Liverpool)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
Formacioni i sezonit në Premier League
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: