Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Premier League: Ekipi më i mirë i javës së 36-të

Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Premier League: Ekipi më i mirë i javës së 36-të   Fri May 29, 2009 8:05 pm

Sulmuesi
i Manchester United, Carlos Teves, shoqërohet nga ai i Fulhamit,
Diomansy Kamara, në përzgjedhjen e më të mirëve të vikendit në Premier
League.


Tevez shënoi golin e dytë të fitores 2-0 të United
ndaj rivalit të qytetit, Cityt, ndërsa Kamara ishte autor i dy golave
të fitores, në triumfin 3-1 të Fulhamit ndaj Aston Villas.

Në vijim 11-shja më e mirë e javës së 36-të në Ligën Premier:

Portier:
Dean Kiely (West Brom)

Mbrojtës: Phil Bardsley (Sunderland); Nemanja Vidic (Manchester United);Gary Cahill (Bolton); Ashley Cole (Chelsea)

Mesfushorë: Liam Lawrence (Stoke City); Steven Gerrard (Liverpool); Glenn Whelan (Stoke City); Florent Malouda (Chelsea)

Sulmues: Carlos Tevez (Manchester United); Diomansy Kamara (Fulham)

Formacioni 4-4-2

Kiely

Bardsley – Vidic – Cahill – Cole

Lawrence – Gerrard – Whelan – Malouda

Tevez – Kamara
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
Premier League: Ekipi më i mirë i javës së 36-të
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: