Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Formacioni i javës së 36-të në La Liga

Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Formacioni i javës së 36-të në La Liga   Fri May 29, 2009 8:04 pm

Real
Madridi është mposhtur në El Madrigal nga Villarreali duke i mundësuar
Barcelonës që të shpallet kampion i La Ligas dy javë pa përfunduar
Kampionati. Ndërkohë Atletico Madridi e ka mposhtur Valencian në luftën
direkte për pozitën e katërt.


Formacioni i javës së 36-të në Primera Division (4-4-2):
Portier: Miguel Moya (Real Mallorca)
Mbrojtës: Joan Capdevila (Villarreal), Gerard (Sporting Gijon), Cesar Cruchaga (Osasuna), Tomas Ujfalusi (Atletico Madrid)
Mesfushorë: Mark Gonzalez (Real Betis), Raul Garcia (Atletico Madrid), Ivan de la Pena (Espanyol), Jonathan Sesma (Valladolid)
Sulmues: Oscar Serrano (Racing Santander), Juan Arango (Real Mallorca)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
Formacioni i javës së 36-të në La Liga
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: