Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Premier League: Ekipi më i mirë i javës së 34-të

Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Premier League: Ekipi më i mirë i javës së 34-të   Fri May 29, 2009 8:03 pm

Sulmuesi
brazilian Robinho, nuk kishte të ndalur në ndeshjen e fundit kundër
Evertonit, duke ndihmuar Manchester Cityn të thyejë serinë e dobët në
ndeshjet në udhëtim dhe për të shënuar fitoren e parë larg fushës
vendore, që nga muaji gusht.


Robinho përbën edhe sulmin e
ekipit më të mirë të javës në Ligën Premier, së bashku me sulmuesin e
Manchester United, Wayne Rooney.

Në vazhdim ekipi më i mirë i javës i zgjedhur nga Eurosport:


Portier: Paul Robinson (Blackburn Rovers)

Mbrojtës:
Gianni Zuiverloon (West Brom); Brede Hangeland (Fulham); Ryan Nelsen (Blackburn Rovers); Jlloyd Samuel (Bolton Wanderers)

Mesfushorë:
James Milner (Aston Villa); Cesc Fabregas (Arsenal); Stephen Ireland (Manchester City); Chris Brunt (West Brom)

Sulmues:
Robinho (Manchester City); Wayne Rooney (Manchester United)
Formacioni i javës 4-4-2
Robinson

Zuiverloon – Hangeland – Nelsen – Samuel

Milner – Fabregas – Ireland – Brunt

Robinho – Rooney
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
Premier League: Ekipi më i mirë i javës së 34-të
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: