Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Vlerësimi i lojtarëve: Barcelona 2-0 Manchester United

Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Vlerësimi i lojtarëve: Barcelona 2-0 Manchester United   Fri May 29, 2009 8:02 pm

Barcelona
është kampion i ri Evropës për klube, pasi në finalen e të mërkurës
mbrëma (27 maj) e ka mposhtur Manchester Unitedin me rezultat prej 2-0.


Vlerësimi i lojtarëve të Barcelonës
Valdes -7.0
Puyol -7.5
Pique -7.5
Toure -7.0
Sylvinho -7.0
Busquets -7.0
Xavi -9.0
Iniesta -9.0
Messi -7.5
Eto'o -7.5
Henry -6.5

Zëvëndësuesit:

Keita 6.5
Pedro – (minutazh i shkurtër)

Vlerësimi i lojtarëve të Manchester United

Van der Sar -8.0
O'Shea -6.0
Vidic -4.5
Ferdinand -5.5
Evra -6.5
Carrick -5.0
Anderson -5.0
Giggs -5.0
Park -5.0
Ronaldo -7.0
Rooney -5.5

Zëvendësuesit:

Tevez 5.5:
Berbatov -5.5
Scholes - 5.5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
Vlerësimi i lojtarëve: Barcelona 2-0 Manchester United
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mentor Thaqi:URIME DHE GËZUAR DITËLINDJEN VLERË, O MBESA IME PLOT VLERË!
» Një orë mësimi në një shkollë të mesme amerikane, rreth krijimtarisë së shkrimtares Kozeta Zylo
» Si në përralla, qeni zbulon qypin me ar me vlerë prej 10 mln dollarë (FOTO)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: