Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Atletico nuk do t’i shesë lojtarë Barcës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Atletico nuk do t’i shesë lojtarë Barcës   Fri May 29, 2009 8:01 pm

Atletico
Madridi nuk do të lejojë që Barcelona të blejë ndonjërin nga yjet, as
Diego Forlanin e as Sergio Agueron, thotë presidenti i klubit Enrique
Cerezo.


Blaugranët janë të interesuar për dyshen dinamike të
kryeqytetasve, Forlan dhe Aguero, ndërsa nëse largohet Samuel Eto'o,
atëherë padyshim që do të kërkojë ndonjërin nga sulmuesit.
“Laporta tashmë e di: ne nuk do të shesim asnjë lojtar! Nuk jemi të
shqetësuar për asgjë, prandaj nuk do të lejojmë largimin e tyre për
asnjë çmim. Kjo është e qartë”, ka thënë Cerezo.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
Atletico nuk do t’i shesë lojtarë Barcës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: