Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Van Der Vaart: Duhet të fitojmë për Cannavaron

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Van Der Vaart: Duhet të fitojmë për Cannavaron   Fri May 29, 2009 8:00 pm

Mesfushori
i Real Madridit, Rafael Van Der Vaart, mendon se mbrojtësi italian
Fabio Cannavaro duhet të nderohet për angazhimin e tij për skuadrën
Mbretërore në tre sezonet e kaluar në Santiago Bernabeu.


“Të
gjithë dëshirojmë ta fitojmë ndeshjen në Pamplona (kundër Osasunës).
Për më shumë, kjo është ndeshja e fundit e Fabio Cannavaros për klubin
para se të kthehet te Juventusi”.

“Ai ka qenë një bashkëlojtar shumë i mirë dhe mendoj se të gjithë
lojtarët janë të pikëlluar për largimin e tij. Megjithatë, i dëshirojmë
të gjitha të mirat”, ka thënë holandezi për faqen zyrtare të Los
Merengues.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
Van Der Vaart: Duhet të fitojmë për Cannavaron
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» SI TE HUMBNI PESHEN E TEPERT
» Kush i tha Zahir Pajazitit ta vranë Dr. Rugoven?-Flet Hasan Zeneli, bashkëluftëtar i Zahir Pajazitit: Duhet të zbardhet vrasja e Zahirit
» Kastriot Myftaraj: Një ditë, Perëndimi do t’ u thotë shqiptarëve se duhet të luftojnë fundamentalizmin islamik
» Femra, ja këshillat sekrete që duhet t’i dini?!
» Vladimir Bruçaj: Shqiptarët në Europë duhet të shkojnë të bashkuar, por si europian

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: