Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ibra lë gjithçka të hapur

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Ibra lë gjithçka të hapur   Fri May 29, 2009 7:59 pm

Sulmuesi i Interit, Zlatan Ibrahimovic, i cili së fundmi ka qenë i lidhur me një
mega-transferim te Barcelona, nuk e ka refuzuar mundësinë e kalimit te
kampionët e Evropës.
“Il Corriere Dello Sport” ka shkruar se
Blaugranët janë të gatshëm të ofrojnë 60 milionë euro për shërbimet e
boshnjakut me pasaportë suedeze, ndërkohë që vetë lojtari nuk e ka
mohuar mundësinë e largimit nga Giuseppe Meazza.

“E ardhmja ime? Unë nuk jap përqindje sikurse Mourinho”, ka thënë Ibra
për “Telelombardia” duke iu referuar bindjes së trajnerit zikaltër se
Ibrahimovic do të mbetet për 99.9% lojtar i Interit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
Ibra lë gjithçka të hapur
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Milaim Delija: Letër e hapur Daut Demakut (mbi kuptimin e mendimit pozitiv)
» Nuhi Bytyçi:Letër e hapur Kryetarit të Komunës së Prizrenit
» Një orë mësimi në një shkollë të mesme amerikane, rreth krijimtarisë së shkrimtares Kozeta Zylo
» SAGA IME - DANKE ALLE! JU FALEMINDERIT TË GJITHËVE!Dosjer nga AGIM GASHI
» Frank Shkreli:TË GJITHË PËR MARK GJONAJ-N MË 13 SHTATOR

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: