Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Iaquinta: Nuk largohem nga Juve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Iaquinta: Nuk largohem nga Juve   Fri May 29, 2009 7:58 pm

Sulmuesi i
Juventusit, Vincenzo Iaquinta, ka mohuar spekulimet se ai dëshiron të
largohet nga Zonja e Vjetër, dhe njëkohësisht ka lëvduar dy transfët e
ri skuadrës, Diegon dhe Fabio Cannavaron.
“Të largohem nga
Juventusi? Jo, asnjëherë nuk kam menduar për këtë. Këtu po kaloj shumë
mirë dhe do të vazhdoj të jem protagonist me këtë fanellë”.
“Me ardhjen e Diegos dhe Cannavaros, e kemi forcuar skuadrën dhe na
është dhënë mundësia për të fituar diçka të rëndësishme”, ka thënë
italiani për faqen zyrtare të klubit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
Iaquinta: Nuk largohem nga Juve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: