Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Shiko si me bo oren duke perdorur Notepad

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ghost
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 10
Filloi me : 29/05/2009

MesazhTitulli: Shiko si me bo oren duke perdorur Notepad   Fri May 29, 2009 3:28 pm

Shkojm e hapim Notepad
pastaj ne Notepad shenojm .LOG mos harroni piken me shkru
pastaj ruane File/Save as/ dhe qe kemi Text Dokuments, Bejeni All files
dhe ruane ne desktop me emrin CLOCK
pastaj klikoni mbi at file dhe do te ju shfaqet ora dhe data...

Funksionon 100% Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Re: Shiko si me bo oren duke perdorur Notepad   Fri May 29, 2009 4:19 pm

Shume Interesante Bravooooooooo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Re: Shiko si me bo oren duke perdorur Notepad   Fri May 29, 2009 6:37 pm

Shum Mir koka!!
Funksionon 100%

Dhe Per Qdo Her Shfaqet ora Si e ke ne PC
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Shiko si me bo oren duke perdorur Notepad   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Shiko si me bo oren duke perdorur Notepad
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Të respektohen ligjet duke mbrojtur interesat e udhëtarëve
» Lavdrim Muhaxheri duke e marrë në pyetje djalin që e ekzekutoi me antitank (Video +18)
» Faik Krasniqi: Kohet e vjetra
» Milazim Kajtazi:Duke lexuarë përmbledhjen me poezi të mikut Agim Gashi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Mësime dhe Tutoriale-
Kërce tek: