Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Anonymity Gateway v2.7

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Anonymity Gateway v2.7   Fri May 29, 2009 12:25 pm


Anonymity Gateway masks the real IP of a user, allowing him to browse
all kind of pages without ever worrying that the ISPs or any other
marketing tool is monitoring your surfing habits or spammers are
attacking your computer. The simplest way to do this is to have traffic
redirected through anonymous proxies. A proxy server is a kind of
buffer between your computer and the Internet resources you are
accessing. The data you request come to the proxy first, and only then
it transmits the data to you. As a result, the websites see the IP
address of the proxy server instead of your own IP address. This tool
has a comprehensive proxy list, containing proxies from various
countries so that you can choose one from a specific oneSize: 3353KBKodi:
http://rapidshare.com/files/55332452/An0nymity.Gate-way.v2.7_4all_J.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Anonymity Gateway v2.7
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: