Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Xilisoft HD Video Converter v5.1.2

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Xilisoft HD Video Converter v5.1.2   Fri May 29, 2009 12:23 pmA fantastic HD converter program for all High-Definition video lovers!Xilisoft HD Video Converter gives you all authority for video
converting. No matter you want to convert between various video and
audio formats, such as convert AVI/MKV files to HD video, or capture
pictures or audios you love from videos, or even create video from
pictures. All conversions are pretty easy to handle with the HD
converter.Integrated with featured functions including setting diverse
profiles concurrently from one original for outputting, Xilisoft HD
Video Converter links Standard-Definition to High-Definition, and
promotes your crazy fun on PS3, XboX, iPod, and so on.Key Functions- Split one source file to several or output certain segment by setting exact time length;- Customize the output file size for compatibility with different digital devices;- Set multiple output formats simultaneously from one for efficient output;- Luxuriant and optimized profiles are built in the HD video
converter to meet almost all needs for PS3, XboX, PSP, iPod, iPhone,
and even to create your own profile for later use;HD Video Converter Web Site:

Kodi:

http://www.xilisoft.com/hd-video-converter.html

Installation Instructions:

1.) Install "x-hd-video-converter.exe".2.) Run Xilisoft HD Video Converter and go to the "Help" tab then go down in the "Help" tab and click on "Enter License Code".3.) Run "Keygen.exe" and
"Generate" a code. Then copy and paste it in to "License Code" in "User
Name" enter what ever you want it registered to.4.) To check that its registered go to the "Help" tab then "About" should say this copy licensed to then what ever name you put.

Kodi:

http://rapidshare.com/files/228327362/Xilisoft.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Xilisoft HD Video Converter v5.1.2
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pranvera, Arbenit: Bëhu burrë dhe kthema Erionin
» Gold Ag reagon me një këngë patriotike pas ndeshjes Serbi - Shqipëri (VIDEO)
» Profeti Muhamed kishte parashikuar ardhjen e ISIS-it (Video)
» Flet Eroll Vitaku: Në emër të komandantëve kam paguar haraç me vite të tëra (Video)
» Gjendje lufte në Kumanovë, 9 policë të plagosur (Foto/Video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: