Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Speed Up My PC 2009 4.0.2.05

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Speed Up My PC 2009 4.0.2.05   Wed May 20, 2009 1:19 amUniblue Speed Up My PC 2009 v4.0.2.05 | 4.63MB

Se sa shpejt po kandidon sistemin tuaj të vërtetë? Ju nuk duhet të guess! SpeedUpMyPC 2009 v4.0.0.1 do të analizojnë ecurinë e sistemit tuaj givingyou një diagnozë të konkurrojnë dhe rekomandoi një sërë përmirësime.

A keni shpesh njoftim se PC tuaj vetëm doesnt kandidojë si pa probleme si ajo e përdorur për të? Kjo mund të jetë shkaktuar nga dikush prej disa probleme ose një kombinim i allof tyre. Problemi është, monitorimi todayas PC është gjithnjë e më e vështirë andtime konsumojnë. Edhe përjetuar përdoruesit kontrollin efektiv të gjeni të gjitha thesettings dhe burimet e tyre PC e vështirë të arrihet.

SpeedUpMyPC 2009, çmim-fituese Uniblues shpejtuar kompjuterin zgjidhje, letsyou monitorimin dhe kontrollin e të gjitha burimet e PC tuaj me e lehtë, një klik instructions.System settings, përdorimi i internetit, disk rrëmujë, RAM & CPU janë të gjitha automaticallyscanned, pastrohen dhe optimizuar për ecurinë kulmin. Ju gjithashtu mund të heqin ose të panevojshme selectivelydisable sfond dhe auto-fillimit të proceseve cutvaluable sekonda off tuaj për fillimin e kohës.


Tipare të SpeedUpMyPC 2009

New features:
- Automatik optimization dhe pastrim
- Menaxher karantinë
- Profili i CPU menaxhimit
- Memory freeup
- Rrjeti i përdorimit përgjithshme Network / lidhjes tweaks
- Microsoft Internet Explorer tweaks
- Mozilla Firefox tweaks
- Windows performance tweaks
- Hard drive tweaks
- Windows XP user interface tweaks
- Windows Vista user interface tweaks
- Fillimin e Windows optimization
- Remote qasje të shërbimit tweaks
- Organizojë shërbimin tweaks
- Qendra e të Rimëkëmbjes undo ndryshimet
- Me shume karakteristika GUI widget


User Interface:
- Windows njohura GUI
- System tray shkurtore
- Automatic Performance Scan
- Sistem i Shtetit Optimization
- Shqyrtim i Sistemit dhe Rekomandime
- Manuali i gjerë dhe Ndihmë
- Detailed Sistemit grafikė
- LiveUpdate


Optimization:
- CPU Usage Overview
- Disk Analyzer
- Aplikimi përforcues
- Internet Speed Analyzer
- Memory Usage Overview
- Internet Speed Optimizer
- RAM Optimization
- Menaxher për fillimin e
- Disk Usage
- Procesi i Viewer


Pastrimi:
- Junk file scan pastrim
- Menaxher i Ç'instalo
- Detailed junk file pastrim scan rezultatet
- Detailed privacy mbrojtjen scan rezultatet
- Mbrojtja e hetoj


Settings:
- Kryen optimization automatike dhe pastrim pas çdo scan
- Fillimi skanograf kur aplikimi ngarkesave


Kërkesat e sistemit

- Intel Pentium 3 400MHz ose ekuivalent
- 96MB RAM
- 200MB free hard disk space
- Windows XP / Vista (32-bit)
- Net Kornizë 3,5
Kodi:

http://rapidshare.com/files/217558487/AdReNiX-jDown.zip

or

http://www.uploading.com/files/XLAIM42G/Speed_Up_My_PC_2009_4.0.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Speed Up My PC 2009 4.0.2.05
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: