Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ronaldo më një të dashur profesioniste

Shko poshtë 
AutoriMesazh
PllumExe
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 540
Filloi me : 26/05/2009
Mosha : 20
Vendodhja : Ne procesor 3 MGHZ

MesazhTitulli: Ronaldo më një të dashur profesioniste   Fri May 29, 2009 11:04 am

Ai është një kampion që fiton 150.000 euro në javë me 42 gola në sezon, por që më femrat nuk ka fat fare.

Cristiano Ronaldo, 23 vjec, bomberi i “Manchester United”, mori një surprizë të keqe nga gazeta britanike.

Bukuroshja braziliane që frekuenton prej kohësh, që ja ka prezantuar shokëve të skuadrës dhe që e ka marre në festat e tranierit Alex Ferguson, është aq profesioniste sa shoqërohet nga truprojet dhe jeton në lagjen më ekskluzive të Londres, Knightsbridge.

Ata që i kanë treguar të vërtetën e Fernandës, të vërtetë që ajo ja ka fshehur gjithmonë Ronaldos, ka qënë revista “News of the World”.

Titujt kryesorë të revistës si dhe videot në sitet e internetit, tergojnë “punën” e saj, fakte të tilla si: Fernanda që kërkon 460 sterlina për një orë sherbime nga ana e saj, ose kur zhvishet më një kolege dhe për 120 sterlina ajo i shet gazetarit 2 grame kokainë.

26 vjecarja, shoqërohet nga 5 eskorta të shtetit dhe me klientët ajo mburr lidhjen e saj me Ronaldo.

Fernandës duket se i ka hyre në zemër asi i “Red Devils”, por mbetet dyshimi nëse Ronaldo më të vërtete nuk dinte gjë për profesionin e Fernandës së tij, apo...

Sipas “News of the World” ajo arrin të fitojë 2.000 sterlina në natë. Por, mos ndoshta për Cristian, Fernanda ka bërë një përjashtim nga rregulli dhe nuk i merr para?

Me sa duket asnjë histori dashurie e Ronaldos nuk do t'i shpëtojë reflektorëve dhe të qendrojë jashtë vëmendjes së medias.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ronaldo më një të dashur profesioniste
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sejdi Berisha:Kujtimi për mësuesin tim, për ëndrrën e shkrimit...!
» Përkujtim:Nëntë vjet pa vëllain e dashur Mehmet Ahmetaj
» Eliza Dushku prezantoi sot në Tiranë, ”E dashur Shqipëri”
» Agim Gashi:Je një moter engjëllore
» URIME DIPLOMIMI I DASHUR BURIM GASHI

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: