Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ketu Qitni Filma Shqiptar

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Ketu Qitni Filma Shqiptar   Fri May 29, 2009 9:51 am

Ketu Postoni Linqe Se ku Mund te Shohim Filma shqiptar Ose Ti Downlodojme...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Re: Ketu Qitni Filma Shqiptar   Fri May 29, 2009 9:53 am

Qe Do Prej Meje:

Mesazhi :
http://www.argetohu.com/menu/humor/2009/mesazhi_2009.htm

Koha e Kometes :
http://www.argetohu.com/menu/filma/koha.htm

E Verteta ne Plazh :
http://www.argetohu.com/menu/filma/e_verteta_ne_plazh_2009.htm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Re: Ketu Qitni Filma Shqiptar   Fri May 29, 2009 9:54 am

Qe Edhe Do :

Nentoka
http://www.argetohu.com/menu/filma/nentoka.htm

Pylli I Lirise :
http://www.argetohu.com/menu/filma/pylli_i_lirise.htm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ketu Qitni Filma Shqiptar   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ketu Qitni Filma Shqiptar
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» REALITETI SHQIPTAR I DIKTATURËS KOMUNISTE DHE LETËRSIA PAS VITEVE 90
» 1999, Ja si u mor peng autobusi grek nga emigranti shqiptar
» FRONTI BASHKIMIT KOMBËTAR SHQIPTAR-Deklaratë!
» A po vjen kryeministri 5-të shqiptar në Ballkan?
» Frank Shkreli:NË SHKUPIN SHQIPTAR, 2015?????????!!!!!!!!!!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Kinematografi-
Kërce tek: