Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Obsessed.SCREENER.x264.[350mb-2links]

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Obsessed.SCREENER.x264.[350mb-2links]   Thu May 28, 2009 11:53 pm


Cito :
Obsessed.SCREENER.x264.d\'Alembert.mkv

Format : Matroska

File size : 350 MiB

PlayTime : 1h 46mn

Bit rate : 458 Kbps

Encoded date : UTC 2009-05-21 16:20:12

Writing application : mkvmerge v2.7.0 (\'Do It Again\') built on Apr 15 2009 00:27:10

Writing library : libebml v0.7.7 libmatroska v0.8.1Video #0

Codec : MPEG-4 AVC

Codec/Info : MPEG4 ISO advanced profile

PlayTime : 1h 46mn

Width : 640 pixels

Height : 272 pixels

Aspect ratio : 2.35

Frame rate : 23.976 fpsAudio #0

Codec : A_AAC

Channel(s) : 2 channels

Sampling rate : 24 KHz

Kodi:
http://hotfile.com/dl/4178485/7f933f9/Obs.d_Alembert.part1.rar.html

http://hotfile.com/dl/4178503/3394163/Obs.d_Alembert.part2.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Obsessed.SCREENER.x264.[350mb-2links]
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Kinematografi-
Kërce tek: