Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 SAMY HYPIA, LAMTUMIRË LIVERPOOL!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: SAMY HYPIA, LAMTUMIRË LIVERPOOL!   Thu May 28, 2009 11:38 pmNdeshja e Liverpulit përballë Totenhemit ishte e fundit për
futbollistin Sami Hipia, i cili në merkaton e verës do të transferohet
tek Bajer Leverkuseni në Gjermani.


Qendërmbrojtësi falënderon në mënyrë të veçantë tifozët e Liverpulit, të cilët e kanë
përkrahur për dhjetë vite radhazi me këtë ekip.
“Ishtefantastike, dhe do të doja t’i falënderoja të gjithë tifozët për atë
përkrahje të mrekullueshme përgjatë 10 viteve që kam luajtur këtu. Ka
pasur ca lot në fund, dhe u befasova sesi i mbajta brenda deri në atë
moment. Ishte një moment rrëqethës për mua”, deklaron Hipia.
“Gjithmonëkam pasur raporte të mira me tifozët. Ata më kanë trajtuar si pjesë të
tyren që nga dita e parë, dhe kjo kurrë nuk do të ndryshojë. Do të më
mungojnë”, përfundon futbollisti finlandez.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
SAMY HYPIA, LAMTUMIRË LIVERPOOL!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dimal Basha:Lamtumirë LDK!
» Agim Gashi:Je një moter engjëllore
» BERAT ARMAGEDONI:Lamtumirë, Joshua i Pejës!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: