Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Xilisoft Video Cutter 1.0.31

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Xilisoft Video Cutter 1.0.31   Thu May 28, 2009 9:31 pmXilisoft Video Cutter is powerful video cutter software which could
assist you to select and cut video segments of your favorite video
file, and cut out the segments you dislike. Xilisoft Video Cutter can
make video cut of all popular video formats such as cut DAT (the video
format used in VCD), cut AVI, cut MPEG, MP4, WMV, 3GP, H.264/MPEG-4
AVC, H.264/PSP AVC, MOV, ASF, etc. To help on how to cut video, the
video cutter software allows you to set the begin-point and end-point
to cut video accurately, and offers low priority conversion in
background mode and the function to specify the After Done action.
Xilisoft Video Cutter is so easy to operate and fast to finish video
cut tasks with the best output quality. Free download Xilisoft Video
Cutter and enjoy video cut right now.


Main Functions:* Cut video, select and cut video segments of your favorite file, and cut out the segments

you do not want. The video cutter makes video cut to perfect your movies and videos.

* AVI cutter, MPEG/MP4 cutter, WMV cutter, can cut video of all popular video formats like

cut DAT, cut AVI, cut MPEG, MP4, WMV, 3GP, H.264/MPEG-4 AVC, H.264/PSP AVC, MOV, ASF, etc.

Key Features:

* The video cutter supports previewing the original files and the output files;

* On how to cut video using Xilisoft Video Cutter, you could set the
begin-point and end- point before video cut super accurately;
* The video cutter software offers low priority video cutting conversion in background mode;

* Multiple After Done actions are provided in the video cutter for you
to designate the status after all video cut tasks are finished;
* It supports different kinds of skins for your choice;

* Multi-language version: English, Japanese, German and Chinese are provided.
Kodi:
http://uploading.com/files/UZ3OGOR0/vidcutter_ND.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Xilisoft Video Cutter 1.0.31
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pranvera, Arbenit: Bëhu burrë dhe kthema Erionin
» Gold Ag reagon me një këngë patriotike pas ndeshjes Serbi - Shqipëri (VIDEO)
» Profeti Muhamed kishte parashikuar ardhjen e ISIS-it (Video)
» Flet Eroll Vitaku: Në emër të komandantëve kam paguar haraç me vite të tëra (Video)
» Gjendje lufte në Kumanovë, 9 policë të plagosur (Foto/Video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: