Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Advanced System Optimizer V2.20.4

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Advanced System Optimizer V2.20.4   Thu May 28, 2009 9:19 pm


Make your computer faster & more stable in just few minutes.- Cleans your hard disk files making your PC run better and faster without crashes !!

- Registry Cleaner to clear invalid registry entries.

- Registry defragger to fine tune your Windows System Registry.

- Privacy Protector to clean internet history, cookies, cache, and any hidden tracks kept by Windows.

- System files backup and restore with single click.Registry Cleaner and FixerRegistry cleaner cleans the windows Database Registry for invalid
information such Invalid Fonts, Active X and COM Sections, invalid File
Information, Auto-Run sections, DLL and Help sections for invalid
entries. It reduces overall errors and improves efficiency.

System and Disk CleanerSystem cleaner removes junk and obsolete files from your system.
This not only frees valuable system space, but also helps the Registry
Cleaner to thoroughly clean the System Registry.

Privacy Protector & Evidence EraserPrivacy Protector protects your privacy by removing all the
unwanted traces in your system. It safely removes web cookies, web
history, recent documents history, any hidden user traces and more with
just a click.

System Files Backup and RestoreWith Backup and Restore tools you can backup your system files and
restore it in case of System Failure. Thus you can always revert back
to last good configuration and minimize the chances of viruses and bad
installations.

Registry Defragger and OptimizerRegistry defrag optimizes registry by removing fragmentation,
deleting unused entries and compacting the registry. After Defrag
registry is contiguous, re-indexed for maximum speed.


Kodi:

http://uploading.com/files/JO4R3B9I/ASOv2.20.4.746.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Advanced System Optimizer V2.20.4
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: