Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Tung Nga Dom!natoR

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dom!natoR
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 2
Filloi me : 19/05/2009

MesazhTitulli: Tung Nga Dom!natoR   Tue May 19, 2009 8:38 pm


  • Pershendetje:  Un Jam Pajtim Reci Nga Struga Besoj Se do kalojm Sa Me Mir Bashk
    Ju Pershendes Klm...


    Contact Info: Pajtim_Reci@hotmail.com  
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Re: Tung Nga Dom!natoR   Tue May 19, 2009 8:40 pm

Mire se erdhe dhe kalofsh qaste te mira me ne


ME respekt Stafii I DAG-ut
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
Albani
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 354
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 27
Vendodhja : Ferizaj - Kosovë

MesazhTitulli: Re: Tung Nga Dom!natoR   Wed May 20, 2009 12:31 am

Mire se erdhe befshe qef ketu .

Pranoni pershendetje nga stafi i adg-crew.tk
Mbrapsht në krye Shko poshtë
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Re: Tung Nga Dom!natoR   Thu May 21, 2009 9:25 am

Mir Se ErdhE kAlo Mir Ne Dag Dominator!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Tung Nga Dom!natoR   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Tung Nga Dom!natoR
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Prezantimi i anëtarëve-
Kërce tek: