Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Internet Explorer 8.0

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Internet Explorer 8.0   Thu May 28, 2009 8:21 pmInternet Explorer is the world's most popular Web browser. Security,
ease of use, and improvements in RSS, CSS, and Ajax support are
Microsoft's priorities for Internet Explorer. This version of IE runs
on Windows Vista.The latest version of the browser includes support for:* Accelerators - which allow supported web applications to be invoked without explicitly navigating to them.

* WebSlices - which allows portions of page to be subscribed to and monitored from a redesigned Favorites Bar.

* InPrivate privacy features.

* SmartScreen phishing filter


Kodi:
http://rapidshare.com/files/238064069/IE8-WindowsVista-x86-ENU_akthechamp.rar

http://rapidshare.com/files/238064077/IE8-WindowsXP-x86-ENU_akthechamp.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Internet Explorer 8.0
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Agim Gashi:KRIMINALITETI NE INTERNET

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: