Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Këshillë për Windows Vista

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Këshillë për Windows Vista   Thu May 28, 2009 7:04 pm

Ne fillim me mire mos e merrni Windows Vista sepse nuk vyn gjo (S'duhet)
Edhe pse ju duket shume e bukur perseri eshte shume e keqe
Nese doni te me ndegjoni mua mos e merrni. Very Happy

Për ata qe deshirojne ta mbajne Windows Vista ja disa keshilla:

RAM - 2 GB
HDD - 120 (240)
Procesori - 3.0 GHZ etj.

Përshëndetje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Re: Këshillë për Windows Vista   Thu May 28, 2009 10:42 pm

Na Fal Nje Keshill e Mir!!

Por Per Ata Qe e Marrin Prej Netit Skan Nevoj Me i Pas ato Performanca te Pc-se qe Qka Kan Nevoj Recomanded:

Ram 512mb
Hdd 80Gb
Procesor 2.2 deri 2.8 Kto Per Ata Qe E mArrin Prej Netit

ata Qe E install Me Cd I nevoiten Ato Performaca Siq i Ka cek Scientist-BoY
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Re: Këshillë për Windows Vista   Thu May 28, 2009 10:44 pm

Por Vista Ka Shum Te Meta Qe Windows 7 I Ka Permirsu Krejtsisht!!
Si Psh Per Lojra Shumica E GaMerave e preferojne WINDOWS Xp ose 7!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Këshillë për Windows Vista   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Këshillë për Windows Vista
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Këshillë nga Daut Demaku

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Windows-
Kërce tek: