Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Hapni shume linqe ne nje dritare me nje te klikuar. (Per Browserat qe s'kane TABa nuk vlen)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Hapni shume linqe ne nje dritare me nje te klikuar. (Per Browserat qe s'kane TABa nuk vlen)   Thu May 28, 2009 12:31 pm

Hapeni notepad-in dhe shenoni

Kodi:

mund ti shtoni edhe sa te doni webfaqe

Ruajeni si emri.bat
Shtypeni dhe do e shihni. Per Browserat Qe Smunesh Me Hap Shum Taba Sfuksionon.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Re: Hapni shume linqe ne nje dritare me nje te klikuar. (Per Browserat qe s'kane TABa nuk vlen)   Thu May 28, 2009 10:31 pm

SHum Interesante Munesh Edhe ma Shum linqe Me Qit
Psh Me Qit 100 her Te njejtin Bon Sosht E Thone Veq 4 Taba!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
Hapni shume linqe ne nje dritare me nje te klikuar. (Per Browserat qe s'kane TABa nuk vlen)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Historia e lashtë
» Lajme mbi rezultatet e zgjedhjeve:Edhe PD-ja edhe PS-ja kane filluar te festojne fitoren!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Mësime dhe Tutoriale-
Kërce tek: