Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Bëni nje Google te tuajen. :D

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Bëni nje Google te tuajen. :D   Thu May 28, 2009 12:23 pm

Nese dikush ka deshire ta shkruaj emrin e tij ne vend te Google le te hyj ketu

http://www.shinysearch.com
Pastaj zgjidheni Stylen dhe vendoseni emrin si te doni
Pastaj shtypeni Create Costum Search Homepage

Dhe perfundoi (Shpresoj se dini si ta beni HOMEPAGE, hahahahah)

Përshendetje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Re: Bëni nje Google te tuajen. :D   Thu May 28, 2009 10:34 pm

Postim Me Vend Scientist-Boy!!

Qe edhe Nje Faqe Prej Meje http://www.pimpmysearch.com

Kjo Faqe Osht Per Nje Google Me te Thjesht!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
Bëni nje Google te tuajen. :D
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Mësime dhe Tutoriale-
Kërce tek: