Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 WENGER E DO CANËN

Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: WENGER E DO CANËN   Thu May 28, 2009 10:57 am

Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger, dëshiron ta mposhtë David Moyesin, në garën për ta transferuar Lorik Canën. 
Trajneri i Evertonit është i interesuar për reprezentuesin shqiptar qe një kohë të gjatë dhe është i gatshëm të paguajë 8 milionë funte për kapitenin e Marseilles, për të cilin spekulohet se interesohet edhe Liverpool. 
Sipas mediave angleze, Wenger nuk e ka fshehur admirimin e tij për Canën dhe duket se do të përpiqet ta transferojë atë gjatë kësaj vere.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
WENGER E DO CANËN
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: