Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 BASHKËLOJTARËT BËJNË SHAKA ME RONALDON

Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: BASHKËLOJTARËT BËJNË SHAKA ME RONALDON   Thu May 28, 2009 10:55 am

Francezi Evra zbuloi se si Ronaldos nuk i vije mirë kur bashkëlojtarët e tij e ngacmojnë 
Patrice Evra ka zbuluar se si ekipi i Manchester United e ngacmojnë Ronaldon i cili egzagjeron kur rrëzohet nga kundërshtarët. Ai gjithashtu ka cekur se portugezit nuk i vijë fare mirë kur të tjerët e ngacomojnë.
'Ai mund ta egzagjeroj kur rrëzohet' thotë Evra.
‘Shumë shpesh e ngacojmë për këtë gjë. Ai nuk e pëlqen këtë edhe aq shumë’.
'Është e qartë se ai ka egon e tij, sinqerisht, ai është një lojtarë për ekip. Është padyshim i mirë’.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
BASHKËLOJTARËT BËJNË SHAKA ME RONALDON
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Spiunët dhe bashkëpunëtorët e diktaturës, mos lejohen as në media
» Prishtinë: Vritet Diana Kastrati nga ish-bashkëshorti
» Fiqri Shahinllari:Thanas Floqi-Bashkëpuntor i Qemalit,jurist, mëses...
» Pango: Skandali seksual, skemë e Top Channel në bashkëpunim me opozitën
» Flet Hasan Zeneli, bashkëluftuar i Zahir Pajazitit (5)[/

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: