Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 WENGER E DO EDHE MBROJTËSIN HANGELAND

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: WENGER E DO EDHE MBROJTËSIN HANGELAND   Thu May 28, 2009 10:53 am

Sipas një raporti të përmbledhur nga britanikët e The Daily Mirror, gjigantët Arsenalit e kanë bërë një ofertë prej 8 milion funtave për mbrojtësin e Fulham, Brede Hangeland.
Mbrojtësi i qendrës së është kthyer në formë të bujshme gjatë gjithë sezonit 2008-09, duke e ndihmuar ekipin e Everton apo siç njihen ndryshe edhe Cottagers, të kualifikohet vitin e ardhshëm në Europa League, pasi që ekipi i tij përfundoi si i shtati në tabelën e Premier League. 
The Gunners kanë qenë të lidhur me 27-vjeçarin për një kohë të gjatë, dhe duket se menaxheri Arsène Wenger është i gatshëm për të marrë atë në Emirates Stadium.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
WENGER E DO EDHE MBROJTËSIN HANGELAND
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Asllan Dibrani: Gjergj Kastriot Skënderbeu edhe për se vdekuri po i tremb armiqtë!
» Urimet për Ditëlindjen time!
» Shkrime nga Xun Çetta:Ndodhi edhe kjo
» Teuta ishte mbretëreshë ilire, ajo mëkëmbësoi të shoqin, Agronin, në vitin 231 p.e.s.(A i ngjan edhe Presidentja e re e Kosovës Mbretreshës sonë)
» Hoxha: Ne pranojmë edhe të vritemi, por edhe të vrasim. Ne jemi pro Xhihadit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: