Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 TOTTENHAM NDJEK DJIBRIL CISSE

Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: TOTTENHAM NDJEK DJIBRIL CISSE   Thu May 28, 2009 10:52 am

Pas riblerjes se irlandezit Robbie Keane ne merkaton e dimrit, Tottenham do afroje nje tjeter qendersulmues ne dritaren e veres.
Trajneri Harry Redknapp mendon se reparti i avancuar i “Gjelave” ka nevoje per nje tjeter perforcim dhe objektivi kryesor eshte Djibril Cisse, aktualisht ne radhet e Sunderland. 
Tekniku e kerkoi lojtarin qe ne merkarton e dimrit por kjo nuk ishte e mundur, pasi lojtari e nisi sezonin me Marsejen dhe aktivizimin ne tre skuadra gjate nje sezoni, Premier League nuk e lejon.
Vlera e kartonit te sulmuesit francez eshte 8 milione sterlina. Nderkohe, me mberritjen e Cisse, Darren Bent duhet te beje gati valixhet pasi Sunderland ka bere nje oferte konkrete per te.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
TOTTENHAM NDJEK DJIBRIL CISSE
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: