Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 X-Men Origins Wolverine 2009 STG

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: X-Men Origins Wolverine 2009 STG   Tue May 19, 2009 6:27 pm
Director:Gavin Hood
Writers (WGA)avid Benioff (screenplay) and
Skip Woods (screenplay)
Contact:View company contact information for X-Men Origins: Wolverine on IMDbPro.
Release Date:1 May 2009 (USA) more
Genre:Action | Fantasy | Sci-Fi | Thriller more
Plot:Wolverine lives a mutant life, seeks revenge against Victor Creed
(who will later become Sabertooth) for the death of his girlfriend, and
ultimately ends up going through the mutant Weapon X program

Kodi:
http://rapidshare.com/files/230107877/XMWStG.part01.rar
http://rapidshare.com/files/230107906/XMWStG.part02.rar
http://rapidshare.com/files/230107901/XMWStG.part03.rar
http://rapidshare.com/files/230107803/XMWStG.part04.rar
http://rapidshare.com/files/230108024/XMWStG.part05.rar
http://rapidshare.com/files/230107985/XMWStG.part06.rar
http://rapidshare.com/files/230108075/XMWStG.part07.rar
http://rapidshare.com/files/230107864/XMWStG.part08.rar
http://rapidshare.com/files/230107721/XMWStG.part09.rar
http://rapidshare.com/files/230107976/XMWStG.part10.rar
http://rapidshare.com/files/230107174/XMWStG.part11.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
X-Men Origins Wolverine 2009 STG
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Kinematografi-
Kërce tek: