Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Zarate dëshiron ta përfundojë karrierën në Lazio

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Zarate dëshiron ta përfundojë karrierën në Lazio   Thu May 28, 2009 12:11 am

Sulmuesi i Lazios, Mauro Zarate, thotë se ai është shumë i kënaqur me
jetën në Romë dhe dëshiron të mbetet te klubi italian edhe për dhjetë
vite të tjera.

Argjentinasi arriti në Lazio në fillim të këtij sezoni dhe llogaritet
si një prej befasive më të këndshme në Serie A këtë sezon. Sulmuesi
ende është në pronë të klubit Al Saad, por presidenti i Lazios që më
herët ka filluar negociatat për një transferim të përhershëm për të.

“Dëshirë e imja është të mbetem në Romë, unë tashmë e kam zgjedhur këtë
por në të njëjtën kohë duhet të pranoj se nuk është gjithçka e
kompletuar. A mungon diçka? Po, dhe kjo është e thjeshtë: duhet të
paguhet Al-Sadd (20 milionë euro) dhe gjithçka do të zgjidhet”, ka
thënë argjentinasi.

“A jam i bindur se do të ketë marrëveshje? Shpresoj se gjithçka do të
përfundojë mirë, pasi dua të mbetem këtu, pesë ose ndoshta dhjetë vite.
Nëse kjo është e mundur, do të jem njeriu më i lumtur në botë, por edhe
nëse nuk ndodh kjo, nuk do të jetë dëshpëruese. Nuk varet gjithçka nga
unë”, ka shtuar Zarate.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Zarate dëshiron ta përfundojë karrierën në Lazio
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: