Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Lajmerim per virus

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Lajmerim per virus   Wed May 27, 2009 9:52 pm

Lajmerim: msn virus

--------------------------------------------------------------------------------

Lajmerim: msn virus

zdi a keni vrejt per momentin ka shume personat qe ju kan infektu msn-at

nese ju del ky mesazh mos e pranoni

http://img167.imageshack.us/img167/6724/viren1xy0.jpg
Mbrapsht në krye Shko poshtë
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Re: Lajmerim per virus   Thu May 28, 2009 11:36 am

Mos e Pranoni Se edhe Restar Pc Nqs S'gaboj edhe Ta Infect Pc siq tha Scientist Boy!!Ka Edhe Shum te tjere si Psh Shiko Fotot e tua Ktu Dhe LINKU me Pas keto Mos I Pranoni Dhe Meniher Bllok Contact ja Bon!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Re: Lajmerim per virus   Thu May 28, 2009 12:18 pm

h.it vetem nese ke ndonje kunderhsitm posto jo palidhje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Lajmerim per virus   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Lajmerim per virus
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Mësime dhe Tutoriale-
Kërce tek: