Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Komanda me ALT

Shko poshtë 
AutoriMesazh
PllumExe
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 540
Filloi me : 26/05/2009
Mosha : 20
Vendodhja : Ne procesor 3 MGHZ

MesazhTitulli: Komanda me ALT   Wed May 27, 2009 8:19 pm

Alt-0128 €
Alt-0129 ?
Alt-0130 ‚
Alt-0131 Æ’

Alt-0132 „
Alt-0133 …
Alt-0134 ?
Alt-0135 ‡

Alt-0136 ˆ
Alt-0137 ‰
Alt-0138 U
Alt-0139 ‹

Alt-0140 Å’
Alt-0141 ?
Alt-0142 ?
Alt-0143 ?

Alt-0144 ?
Alt-0145 ‘
Alt-0146 ’️
Alt-0147 "

Alt-0148 "
Alt-0149 •
Alt-0150 –
Alt-0151 —

Alt-0152 ˜
Alt-0153 â„¢
Alt-0154 Å¡
Alt-0155 ›

Alt-0156 Å“
Alt-0157 ?
Alt-0158 ?
Alt-0159 Ÿ

Alt-0160
Alt-0161 ¡
Alt-0162 ¢
Alt-0163 £

Alt-0164 ¤
Alt-0165 ¥
Alt-0166 ¦
Alt-0167 §

Alt-0168 ¨
Alt-0169 ©️
Alt-0170 ª
Alt-0171 «

Alt-0172 ¬
Alt-0173
Alt-0174 ®️
Alt-0175 ¯

Alt-0176 °
Alt-0177 ±
Alt-0178 ²
Alt-0179 ³

Alt-0180 ´
Alt-0181 µ
Alt-0182 ¶
Alt-0183 ·

Alt-0184 ¸
Alt-0185 ¹
Alt-0186 º
Alt-0187 »

Alt-0188 ¼
Alt-0189 ½
Alt-0190 ¾
Alt-0191 ¿

Alt-0192 À
Alt-0193 Á
Alt-0194 Â
Alt-0195 Ã

Alt-0196 Ä
Alt-0197 Ã…
Alt-0198 Æ
Alt-0199 Ç

Alt-0200 È
Alt-0201 É
Alt-0202 Ê
Alt-0203 Ë

Alt-0204 Ì
Alt-0205 Í
Alt-0206 ÃŽ
Alt-0207 Ï

Alt-0208 G
Alt-0209 Ñ
Alt-0210 Ã’
Alt-0211 Ó

Alt-0212 Ô
Alt-0213 Õ
Alt-0214 Ö
Alt-0215 ×

Alt-0216 Ø
Alt-0217 Ù️
Alt-0218 Ú
Alt-0219 Û

Alt-0220 Ü
Alt-0221 I
Alt-0222 S
Alt-0223 ß

Alt-0224 ê
Alt-0225 á
Alt-0226 â
Alt-0227 ã

Alt-0228 ä
Alt-0229 å
Alt-0230 æ
Alt-0231 ç

Alt-0232 è
Alt-0233 é️
Alt-0234 ê
Alt-0235 ë

Alt-0236 ì
Alt-0237 ê
Alt-0238 î️
Alt-0239 ï

Alt-0240
Alt-0241 ñ
Alt-0242 ò
Alt-0243 ó

Alt-0244 ô
Alt-0245 õ
Alt-0246 ö
Alt-0247 ÷

Alt-0248 ø
Alt-0249 ù
Alt-0250 ú
Alt-0251 û

Alt-0252 ü
Alt-0253 i
Alt-0254 s
Alt-0255 ÿ

ALT + 154 = Ü
ALT + 155 = ø
ALT + 156 = £
ALT + 157 = Ø

ALT + 158 = ×
ALT + 159 = Æ’
ALT + 160 = á
ALT + 161 = Ã*

ALT + 162 = ó
ALT + 163 = ú
ALT + 164 = ñ
ALT + 165 = Ñ

ALT + 166 = ª
ALT + 167 = º
ALT + 168 = ¿
ALT + 169 = ®️

ALT + 170 = ¬
ALT + 171 = ½
ALT + 172 = ¼
ALT + 173 = ¡

ALT + 174 = «
ALT + 175 = »
ALT + 176 = _
ALT + 177 = _

ALT + 178 = _
ALT + 179 = ¦
ALT + 180 = ¦
ALT + 181 = Á

ALT + 182 = Â
ALT + 183 = À
ALT + 184 = ©️
ALT + 185 = ¦
ALT + 186 = ¦
ALT + 187 = +
ALT + 188 = +
ALT + 189 = ¢

ALT + 190 = ¥
ALT + 191 = +
ALT + 192 = +
ALT + 193 = -

ALT + 194 = -
ALT + 195 = +
ALT + 196 = -
ALT + 197 = +

ALT + 198 = ã
ALT + 199 = Ã
ALT + 200 = +
ALT + 201 = +

ALT + 202 = -
ALT + 203 = -
ALT + 204 = ¦
ALT + 205 = -

ALT + 206 = +
ALT + 207 = ¤
ALT + 208 = ð
ALT + 209 = Ð

ALT + 210 = Ê
ALT + 211 = Ë
ALT + 212 = È
ALT + 213 = i

ALT + 214 = Í
ALT + 215 = ÃŽ
ALT + 216 = Ï
ALT + 217 = +

ALT + 218 = +
ALT + 219 = _
ALT + 220 = _
ALT + 221 = ¦

ALT + 222 = Ì
ALT + 223 = _
ALT + 224 = Ó
ALT + 225 = ß

ALT + 226 = Ô
ALT + 227 = Ã’
ALT + 228 = õ
ALT + 229 = Õ

ALT + 230 = µ
ALT + 231 = þ
ALT + 232 = Þ
ALT + 233 = Ú

ALT + 234 = Û
ALT + 235 = Ù️
ALT + 236 = ý
ALT + 237 = Ý

ALT + 238 = ¯
ALT + 239 = ´
ALT + 240 = -
ALT + 241 = ±

ALT + 242 = _
ALT + 243 = ¾
ALT + 244 = ¶
ALT + 245 = §

ALT + 246 = ÷
ALT + 247 = ¸
ALT + 248 = °
ALT + 249 = ¨
ALT + 250 = •
ALT + 251 = ¹
ALT + 252 = ³
ALT + 253 = ²

ALT + 254 = _
ALT + 255 = spazio/space
ALT + 265 = tab
ALT + 266 = invio/enter

ALT + 269 = invio/enter
ALT + 271 = ¤
ALT + 276 = ¶
ALT + 277 = §

ALT + 282 = annulla/cancel
ALT + 288 = spazio/space
ALT + 289 = !
ALT + 290 = "

ALT + 291 = #
ALT + 292 = $
ALT + 293 = %
ALT + 294 = &

ALT + 295 = '
ALT + 296 = (
ALT + 297 = )
ALT + 298 = *

ALT + 299 = +
ALT + 300 = ,
ALT + 301 = -
ALT + 302 = .

ALT + 303 = /
ALT + 304 = 0
ALT + 305 = 1
ALT + 306 = 2

ALT + 307 = 3
ALT + 308 = 4
ALT + 309 = 5
ALT + 310 = 6

ALT + 311 = 7
ALT + 312 = 8
ALT + 313 = 9
ALT + 314 = :

ALT + 315 = ;
ALT + 316 = <ALT>

ALT + 033 = !
ALT + 034 = "
ALT + 035 = #
ALT + 036 = $

ALT + 037 = %
ALT + 038 = &
ALT + 039 = '
ALT + 040 = (

ALT + 041 = )
ALT + 042 = *
ALT + 043 = +
ALT + 044 = ,

ALT + 045 = -
ALT + 046 = .
ALT + 047 = /
ALT + 048 = 0

ALT + 049 = 1
ALT + 050 = 2
ALT + 051 = 3
ALT + 052 = 4

ALT + 053 = 5
ALT + 054 = 6
ALT + 055 = 7
ALT + 056 = 8
ALT + 089 = Y
ALT + 090 = Z
ALT + 091 = [
ALT + 092 = \

ALT + 093 = ]
ALT + 094 = ^
ALT + 095 = _
ALT + 096 = `

ALT + 097 = a
ALT + 098 = b
ALT + 099 = c
ALT + 100 = d

ALT + 101 = e
ALT + 102 = f
ALT + 103 = g
ALT + 104 = h

ALT + 105 = i
ALT + 106 = j
ALT + 107 = k
ALT + 108 = l

ALT + 109 = m
ALT + 110 = n
ALT + 111 = o
ALT + 112 = p

ALT + 113 = q
ALT + 114 = r
ALT + 115 = s
ALT + 116 = t

ALT + 117 = u
ALT + 118 = v
ALT + 119 = w
ALT + 120 = x
ALT + 121 = y
ALT + 122 = z
ALT + 123 = {
ALT + 124 = |

ALT + 125 = }
ALT + 126 = ~
ALT + 128 = Ç
ALT + 129 = ü

ALT + 130 = é️
ALT + 131 = â
ALT + 132 = ä
ALT + 133 = Ã*

ALT + 134 = å
ALT + 135 = ç
ALT + 136 = ê
ALT + 137 = ë

ALT + 138 = è
ALT + 139 = ï
ALT + 140 = î️
ALT + 141 = ì

ALT + 142 = Ä
ALT + 143 = Ã…
ALT + 144 = É
ALT + 145 = æ

ALT + 146 = Æ
ALT + 147 = ô
ALT + 148 = ö
ALT + 149 = ò

ALT + 150 = û
ALT + 151 = ù
ALT + 152 = ÿ
ALT + 153 = Ö
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Komanda me ALT
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Windows-
Kërce tek: