Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ja nje menyre per te gjetur gjitha serial codet e programeve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
PllumExe
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 540
Filloi me : 26/05/2009
Mosha : 20
Vendodhja : Ne procesor 3 MGHZ

MesazhTitulli: Ja nje menyre per te gjetur gjitha serial codet e programeve   Wed May 27, 2009 6:48 pm

gjeni te gjith serial code me ket code ne vazhdim "94FBR"
sheno emrin e programit dhe ate kod ne google p.sh
adobe photoshop 94FBR dhe te gjen googl serial codet

sHpresoj tju pelqej Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Re: Ja nje menyre per te gjetur gjitha serial codet e programeve   Wed May 27, 2009 9:21 pm

po PllumExe po s'osht qaq lehte se mundet edhe mes me dal

nje menyre tjeter sa per keshtu:
hyni www.youtube.com dhe shenoni
Serial Code of programi juaj
ose
Serial Number of programi juaj

Ndonjehere mund edhe te mos ju gjej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ja nje menyre per te gjetur gjitha serial codet e programeve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» 30 FOTOT MË PREKËSE TË TË GJITHA KOHËRAVE
» Nedim Vlora: Varri i djalit të Ismail Qemalit nuk është gjetur akoma
» Anton Çefa: “Dielli” në 100-vjetorin e tij. Evoluimi i programeve, editorët

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike :: Cracks & Serials-
Kërce tek: