Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Qfar Mendoni Per Boterorin 2010 Ne Afriken e Jugut??

Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Qfar Mendoni Per Boterorin 2010 Ne Afriken e Jugut??   Wed May 27, 2009 10:19 am

Ketu Jepni Mendime Se qfar Mendoni Per Boterorin 2010 A do Ket Derbi Te Forta A po jO??Kush do ta Fitoj??? Une Mendoj Anglia Ose Franca...Ta Shohim!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Re: Qfar Mendoni Per Boterorin 2010 Ne Afriken e Jugut??   Wed May 27, 2009 1:11 pm

Edhe une mendoj qe Franca ose Italy Do ta fitojne
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Re: Qfar Mendoni Per Boterorin 2010 Ne Afriken e Jugut??   Thu May 28, 2009 10:23 am

Jam Me Ty Evropa ka  Me Dominu Krejtsisht!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qfar Mendoni Per Boterorin 2010 Ne Afriken e Jugut??   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Qfar Mendoni Per Boterorin 2010 Ne Afriken e Jugut??
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Cakrani i Fierit, fshati që fsheh thesaret e mbretërve ilirë të Jugut
» Beka: 24 raste të vetëvrasjeve në gjashtëmujorin e parë të vitit 2010
» Prof. Dr.Nexhmedin Spahiu: Lindja dhe gjymtimi i Republikës së Kosovës

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Tema të lira-
Kërce tek: