Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Trego donje storie ?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Trego donje storie ?   Wed May 27, 2009 2:19 am

Trego ndonje storie interesante per veten tuaj ? !!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
PllumExe
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 540
Filloi me : 26/05/2009
Mosha : 20
Vendodhja : Ne procesor 3 MGHZ

MesazhTitulli: Re: Trego donje storie ?   Wed May 27, 2009 8:28 am

Nje dite arsimtarja e matematikes tha te marten do kemi test a jeni te pajtimit
Njëri u qua edhe i tha jo arsimtare une jam i Nexhatit jo I Pajtimit
Dhe gjithe klasa nisem te qeshim Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Re: Trego donje storie ?   Thu May 28, 2009 6:54 pm

Nje Her Ne Klas Njeri Nga NXenesit Tha Se A do Dalin Notat E Provimit Ne Ditar Ateher Arsimtarja Tha Ky Eshte Provim Nuk Eshte Testim Keshtu qe notat dalin Ne ditar!!
Ne gjith klasa Qeshem Pasi Mbaroj Mesimi DHe Te gjith mundoheshim te imitonin arsimtaren!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Trego donje storie ?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Trego donje storie ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Chat-
Kërce tek: