Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Futni nje Webfaqe Ne Webfaqen Tuaj!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Futni nje Webfaqe Ne Webfaqen Tuaj!!   Tue May 26, 2009 10:32 pm

Shkojme ne nje Webafaqe Dhe shkojme Klikojme mE tastin E Djathte Te Mausit Dhe Shkojme View Source Dhe Qka Na Hapet ME Pas E kopjojme: 

Tash Hapim HTML Code Dhe E Shenojme At Qka Kopjuam (paste) Dhe Insert!!
Me Pas Ruaj Mdryshimet...

Dhe Hapni Webfaqen Dhe E Shihni!! 
Ps:kjo Eshte Tuto Origjinale Nga Une Nuk Eshte E vjedhur Nga Askund!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
Futni nje Webfaqe Ne Webfaqen Tuaj!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» PËRSHËNDETJE, URIME dhe SUKSESE në JETËN TUAJ të LAVDISHME

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Mësime dhe Tutoriale-
Kërce tek: