Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 kTU PllumExe

Shko poshtë 
AutoriMesazh
PllumExe
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 540
Filloi me : 26/05/2009
Mosha : 20
Vendodhja : Ne procesor 3 MGHZ

MesazhTitulli: kTU PllumExe   Tue May 26, 2009 10:28 pm

Jam Pllumi NGA gjK jam 11 vjeq shpresoj te kaloj mire ne kete forum te mrekullueshem
Me propozoj vetja dhe Dardani Very Happy

Me kontaktoni ne kete email : pllum.exe@technologist.com


Edituar për herë të fundit nga PllumExe në Wed May 27, 2009 11:28 am, edituar 2 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Re: kTU PllumExe   Tue May 26, 2009 10:34 pm

Mir Se Erdhe PllumExe Kalo Mir Ne Dag!!! 
Flm Qe Zgjodhe forumin Tone Per TE Kaluar Kohen E lir!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Re: kTU PllumExe   Tue May 26, 2009 10:37 pm

Mire se erdhe dhe kalofsh mire me ne
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
Albani
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 354
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 27
Vendodhja : Ferizaj - Kosovë

MesazhTitulli: Re: kTU PllumExe   Thu May 28, 2009 8:11 pm

Mirë se vini dhe pranoni pershendetjet e mia!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kastriot
SuperModerator
SuperModerator
avatar

Numri i postimeve : 9
Filloi me : 01/07/2009

MesazhTitulli: Re: kTU PllumExe   Wed Jul 01, 2009 9:21 pm

Mire Se Erdhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: kTU PllumExe   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
kTU PllumExe
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Prezantimi i anëtarëve-
Kërce tek: