Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Mourinho: Zlatan mbetet në Inter

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Mourinho: Zlatan mbetet në Inter   Tue May 26, 2009 9:39 pmMourinho: Zlatan mbetet në Inter

Trajneri i Interit,
Jose Mourinho, beson se Zlatan Ibrahimovic edhe në sezonine ardhshëm
dotë jetë në Giuzeppe Meazza si edhe ai vet.
Suedezi
mbrëmë deklaroi sedëshiron një sfide të re në karrierë, por Mourinho
thotë se Ibrahimovic do të mbetet në Inter dhe beson se intervista e
suedezit në Eurosport mund të interpretohet në më shumë
mënyra.“Intervista për Eurosport mund të interpretohet në shumë mënyra
dhe secili ta protokollojë ashtu siç dëshiron. E di intervistën që para
15 ditësh dhe atë që ai e thotë nuk është ndryshe nga fjalët e Kaka dhe
Tevez. Ai flet si një që nuk dëshiron ta kalojë gjithë karrierën në një
klub”, ka thënë Mourinho.“Edhe unë thash se dua të sprovohem në Spanjë
pasi të fitoj tituj në Angli dhe Itali. Por sigurish se do të jem këtu
edhe sezonin e ardhshëm. Ai tha se e ka mirë këtu dhe një ditë dëshiron
të shkojë në një vend tjetër. Mendoj se kjo është normale”, shton
portugezi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Mourinho: Zlatan mbetet në Inter
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Agim Gashi: Presidenti Rugova ishte, është dhe do te mbetet arkitekti i pavarësisë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: